05 Eylül 2014

TTNET İnternet Hizmeti Vermiyor

Nisan ayında internet için TTNET'e başvuruda bulundum. Görüşme neticesinde bulunduğum ikamete uygun olarak hipernet paketi verebileceklerini ileterek süreç başladı. Adresime modem geldikten sonra 1 hafta içerisinde açılacağını söylemelerinin üzerinden 2,5 ay geçti ve çeşitli bahaneler öne sürülerek bağlanamadı.


Sonra taşınarak şehir değişikliği yaptım ve bu sefer de nakil için müdürlüklerine başvuruda bulundum. 3 hafta ses çıkmayınca tekrar müdürlüklerini ve müşteri hizmetlerini aradığımda nakil başvurumun olmadığı bilgisini aldım. Sonuç olarak geçen 3 aydan fazla sürede 1 byte kullanmadığım internet aboneliğine 3 fatura yansıtıldı ve internetsiz kaldım. Defalarca telefon, başvuru, şikayet.

Haluk 376 Okunma

Cevaplar

 • Haluk13 Eylül 2014

  Aylar sonunda bağlanan internet, kullanmadığım ayların faturasını talep ettiğim için takip etmemişsiniz diyen bir müşteri hizmetleri, tabii ki puanım 0/10 sana ttnet. Verdiğim taahhüt sona erdiği anda hayatımda yaptığım en büyük hatayı düzelterek aboneliğimi sonlandıracağım, bu süreçte de tüm eş ve dostlarıma sakın bu hataya düşmemeleri konusunda tavsiyelerde bulunacağım... Verdiğiniz hizmet ve ilginiz için sonsuz teşekkürler sikayetvar.com yönetimi...

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Haluk05 Eylül 2014

  Kaç aydır hep aynı laflar sayın TT Net yetkilisi... TT Net online işlem merkezi şikayet no: 227501333

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön