07 Şubat 2014 #2281741

TTNET İnternet Hizmeti Veremiyor!

TTNet alt yapı sağlayamıyorsun ve bana altyapı yok diyorsun, ama evimin alt katındaki 2 dairede fiber hizmeti var? Bunu ne ile açıklayabileceksin?

Ercüment 44 Okunma

Cevaplar

 • Ercüment11 Şubat 2014

  altyapı yok diyorsun da altkatta alt yapı var ve internet var. üst katta nasıl olmuyor. var mı izahın buna. ya adam akıllı yap işini ya da kenara çekil diğer firmalar yapsın bu işi tertemiz

 • Ercüment11 Şubat 2014

  Bilgilendirme istemiyorum.çözüm istiyorum. var mı çözüm? çözüm varsa benimle iletişime geçin ve tamam çözdük internet alabilirsiniz deyin. çözüm yoksa buraya boş boş bilgilendirme yapıldı yazmayın. sanki çok şey bilgilendirmişsinizde. iş yapıyormuşsunuz gibi görünmeyin. iş yapın

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön