25 Aralık 2013

TTNET İnternet Hizmeti Sunmuyor!

TTNET 3 gündür başvurumla ilgili herhangi bir dönüş yapmamakta, internet hizmeti sunmayarak, beni ve ailemi mağdur etmektedir.

Fazıl 28 Okunma

Cevaplar

  • Fazıl30 Aralık 2013

    Şikayet var sitesine başvurmamdan önce TTNET müşteri hizmetlerinin bana aynı hızla hizmet vermesini beklerdim. Yine de geç oldu ama güç olmadı. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön