29 Nisan 2013 #1768132

Ttnet İnternet Hizmeti Sağlamıyor!

17 nisanda nakil için TTnet'e başvurduğumda 48 saat içinde önce telefonun ve internetin açılacağı söylendi. 2 gün sonra söylendiği gibi telefon kullanıma açıldı fakat internet açılmadı. TTnet müşteri hizmetlerini aradığımda ise 24 saat daha beklemem söylendi. 1 gün sonra internetim hala gelmediği için tekrar aradığımda ise telefon naklinin onaylandığı fakat tamamlanmadığını söylediler.


İnternet için başvurumu tekrar yaptım ve 23 nisandan beri nakil için bekliyorum. İnternet e bağlanmayı denediğimde ADSL Portu ile ilgili teknik bir arıza olduğu yazısıyla karşılaşıyorum. 4 arıza kaydı 1 şikayet kaydı alındı fakat hiçbir gelişme kaydedilmedi. Tam 10 gündür internetim yok. Ttnet bu konuda duyarsız.

Sema 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön