02 Eylül 2014

TTNET İnternet Hizmeti Alamıyorum ve Muhatap Bulamıyorum

04/08/2014 tarihinde yaptığım internet talebine hiç bir şekilde cevap veren ve dönen olmadı. Oturduğum apartmanda diğer komşuların yapmış olduğu daha eski internet talebi bulunmakta. Tarafıma söylenen Binaya TTNET tarafından kutu bağlanması gerektiği.Bizde tamam dedik ve talep ettik bana söylenen,sen daha çok beklersin o sana 2 yıldan önce gelmez kiminle görüşmem gerek diyorum muhatap bulamazsın uğraşma deniyor.Soruyorum bu nasıl bu kurum ve kuruluş bu kadar rahatlık ve ilgisizlik ne anlamı taşıyor. Konu Gebze TTNET müdürlüğünde geçiyor. Sizden çok rica ediyorum, konunun çözümü adına destek istiyorum. Dilekçe no:153147

Ercüment 128 Okunma

Cevaplar

 • Ercüment13 Mayıs 2015

  TTNET konu hakkında geri dönüş yaptı mail gönderdi sorunun çözümü için ekip göndereceğiz 10 ay oldu ekip gelmedi vede muhatap bile bulamıyorsun yazık koca kuruluş ucuz yalanlarla günü geçiştiriyor. Kalsın sizin yapacağınız hizmet yazık.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ercüment08 Eylül 2014

  Çözüm adına hiç birşey yapılmadı ben hala sonuca ulaşamadım.Sadece TTnet aradılar burada yazdığım gibi problemi anlattım.Tamam size döncekler iyi günler deyip kapadılar arayan ve soran ve en önemlisi çözüm üreten hiç kimse kurum yada yetkili kişi dönüş yapmadı.Zaten çözümde yok.10m yanımda internet var fakat ben halen internet hizmeti alamıyorum çözebilen yok ve ilgilenen yok...

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön