18 Nisan 2013 #1749491

Ttnet İnternet Hizmeti Alamıyorum!

2 gündür internet bağlantım yok ve bu nedenle 2 gündür işlerim aksıyor. Televizyonlarda her yere hizmet veriyoruz diye reklam yapıyorsunuz, ama İzmir'in göbeğinde hizmet veremiyorsunuz. Merak ediyorum, iki gündür yaşadığım internet kesintisi nedeniyle maruz kaldığım zararı nasıl telafi edeceksiniz.


Bu durumu sosyal medyadaki tüm mecralarda (ekşi sözlük, facebook, twitter vb.) duyuracağımı, ayrıca çeşitli yayın organlarına da haber vereceğimi bilmenizi istiyorum.
Not: İnternet bağlantım olmadığı için, bu mesajı da bir gsm operatörünün 3G bağlantısı üzerinden yazıyorum. Ne kadar kötü bir hizmet verdiğinizi siz takdir edin.

Simla 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Simla18 Nisan 2013

    Gerçekten tatminkar bir cevap vermişsiniz, tebrik ediyorum. 3 gündür telefonla aradığımda aldığım cevabı bir kez daha buraya yazmanız, müşterinize verdiğiniz değerin bir göstergesi olsa gerek.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön