28 Mart 2013

Ttnet İnternet Hizmeti Alamıyorum!

TTNet internet hizmetinden faydalanmak istiyorum fakat 1 aydır bana hizmet sunulamadı. Bulunduğum yerdeki internet kablosunda hata olduğu söylendi ama düzeltilmek için hiçbir şey yapılmadı. Sürekli çağrı merkezini aramama rağmen çözüm odaklı çalışma yapılmadı, sadece sorun talebimi aldılar. İstanbul'un ortasında oturuyoruz fakat internetten faydalanamıyoruz. Bu durum umarım kısa sürede çözülür. Bu durumu kabalık olarak nitelendiriyorum, herkesin kendine göre yapması gereken işler, ödevler var. Bu duruma saygı duyulup en kısa sürede hizmet sunulmasını umuyorum.

Seda 17 Okunma

Cevaplar

  • Seda01 Nisan 2013

    Her gün düzenli olarak çağrı merkezinizi aramaktayım. Ne yazık ki her seferinde aynı cevabı alıyorum. Şikayetimin ilgili yerlere iletildiğini söylüyorlar. O ilgili yerler malesef hiç bir çalışma yapmadılar şu zamana kadar. Çok mağdur durumdayız ailecek. Çok zor olmasa gerek internet hizmeti vermeniz. En kısa zamanda sorunun çözülüp internet hizmeti almaya başlamayı istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön