05 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızından Hiç Bir Değişiklik Olmadı

Daha önceden belirtmiş olduğum İnternet hız problemi beni arayarak düzeltme işlemini olduğunu söylemiştiniz ama hiç bir değişiklik olmadı. İnternet hızı daha alt sıralara çekildi şu anda kullanılmaz halde sizden ricam 4 aydır kullanamadığım İnternet'i düzeltin tek ricam bu bakın tekrarlıyorum komşum aynı alt yapıdan farklı bir firmadan aldığı İnternet bağlantısı çok çok ileri ve hızlı bir biçimde çalışıyor, lütfen beni alt yapı sorunu diyerek, oyalamayın.

Aliyar 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön