11 Şubat 2014 #2287309

TTNET İnternet Hızındaki Düşüklük!

İnternet hızımız düşük diye fiber internete geçtik ancak İnternet hızımız eskisinden daha yavaş oldu. 5mbit download hızımız var, 120 pingle oyun oynuyoruz. 21. yüzyıldayız bu kadar yetersiz internet hizmeti ve servis sağlayıcısı olmamalı.


Her ay para veriyoruz ve paramızla rezil oluyoruz. Para verip üzerine bu kadar uğraşmak insanı ister istemez geriyor. En kısa zamanda bu durum düzeltilmezse başka İnternet sağlayıcısına geçeceğim. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum TTNET.

Cihan 48 Okunma

Cevaplar

  • Cihan13 Şubat 2014

    Dönüş yapıldı ancak dışarıda olduğumu belirttim. Bir daha da aranmadım. Geçiştirildi diyebiliriz.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön