10 Haziran 2014

TTNET İnternet Hızında İnanılmaz Bir Düşüş Var

TTNET'ten almış olduğum ultranet paketimde internet hızım 16mbit olarak gözüküyordu ama kendi sitelerinden ölçtüğümde hız 2.80 küsür veya daha altı mbit çıkıyor anlamıyorum. Her ay 40 küsür lirayı buna vereceksem boşuna veriyorum. Lütfen şuna bir çözüm bulun. Ayrıca Huawei HG630a modemimle lan bağlantısı kurmak istediğimde kutudan çıkan kabloyu taktığımda ne pc, nede modem okuyor. İlk aldığımda çalışıyordu ama 1 ay sonra ne olduysa gidiverdi. 2 yıl taahhüt imzaladım boşuna 40 küsür lira vermek istemiyorum.

Halil 158 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön