08 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızımla İlgili Gereken Yapılmadı

TTNET Netlimitsiz paketindeyim. 2 hafta kadar önce, internet bağlantım tamamen gitti. "3 gün SONRA" bir teknik servis gönderdiklerinde, karşı ki evin 2. katındaki telefon kutusunda sorun olduğunu söylediler. Fakat oraya merdivenle çıkıp telefon kutusunu incelemeye çekindiler. Sonra ne yaptılar bilmiyorum 2 mb hızla internet geldi. Ay başı gelince hızım yükselir diye düşünürken, hızım birden 0,84 mb'a düştü.


O gün bu gündür de müşteri hizmetlerini aramama rağmen gelen de olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda, hattın maksimum kapasitesi bu görünüyor diyorlar. Oysa ki hat hiç değişmedi. Dışarıdaki telefon kutusunda bir problem oldu.

Ahmet 258 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Şubat 2014

    Bu sorunumda çözüm odaklı davranmadılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön