04 Temmuz 2013

TTNET İnternet Hızımı Sürekli Düşürüyorlar!

İnternet hızımı sürekli düşürüyorlar bir gün hızlı oluyor 2 hafta yavaş kontrol için geldiler,2 kere hep aynı şeyi söyleyip gittiler. İnternet'imin tam hızımı kullanamıyorum, kablolarda filan sorun yok, düne kadar 4 mb hızım vardı. Bugün 1 mb yeniden hızlandırılsın ve sabit kalsın artık...

Rasimcan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön