13 Nisan 2015 #3173212

TTNET İnternet Hızımı Düzenlemiyor Ve İlgilenmiyor!

TTNET'e geçeli bir ay doldu. Bir ay içinde düzgün kullanım sağlayamadım. İnternetim 6 mbps'e kadar destekliyor, ancak ne TTNET ne de bulunduğum ildeki saha ekibi ilgilenmedi. Defalarca aradık, ancak aradığımızda internetimizi daha kötü hale getirdikleri için artık aramaya korkar olduk. Aylık 50 küsur lira para almayı biliyorlar, ancak düzgün internet vermiyorlar.


Burayı son çare olarak gördüm. Geçen ay da bu şekilde ilgilenmediler. Şikayetvar.com'a şikayet ettik. Sonra bizi aramadık ne saha ekibi kaldı, ne de Telekom müdürü kaldı. İlgilenmeleri için illa şikayet etmek gerek. Burası da olmasa derdimizi yetkililere ulaştıramayacağız. Kendileri kötü hizmetleriyle beni bir ayda etkilediler.

Tarık 54 Okunma

Cevaplar

  • Tarık26 Ekim 2016

    Kötü internet 2 senedir devam ediyor. Kapatmaya çalıştık dilekçe verdik ama nafile. Neyse ki birkaç ay içinde kurtuluyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön