25 Şubat 2013 #1651496

Ttnet İnternet Hızımı Düşürdü!

Sayın yetkili;
Ttnet'in Netlimitsiz paketini kullanmaktayım. Bugüne kadar hiç sorunla karşılaşmamıştım. Ta ki düne kadar. İnternette gezinirken ekrana Adil Kullanım Hakkımı doldurduğumu belirten bir mesaj geldi ve mesajda internet hızımı 3 mps düşürüldüğü yazıyordu. Kafama takıldı bu durum. Çünkü benim 50 GB adil kullanım kota hakkımı doldurmam bu durumda imkansızdı.


Ttnet'in sitesinden kotamı sorguladım. Kota kullanımı an itibariyle; Upload 1.78 GB, Download 26.53 GB. Benim 50 GB kota kullanım hakkım olmasına rağmen hızım neden düşürüldü? Böyle bir hakkınız var mı? Varsa bu hakkı nereden elde ediyorsunuz? Yoksa bir açıklama bekliyorum. Böyle devam ederse aboneliği iptal etmeye kadar gidecek.

Muhammed 187 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed26 Şubat 2013

    En kısa sürede cevap verilecekse vay halimize.... TTnet hızında cevap düşünemiyorum.Bir aksilik çıkmazsa 3 ay sonra cevap gelir heralde.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön