11 Şubat 2014 #2287206

TTNET İnternet Hızımda Düzelme Yok

Net limitsiz paketi kullanırken hızımın 8 megabit olması gerekirken 4 megabitti. Müşteri hizmetlerini aradım ve teknik destek bununla ilgili şikayet oluşturdu. hızımın da hiç bir değişiklik olmadı. Sonra hızım 0.7 megabite düştü ve tekrar aradım hala bi değişiklik yok. özellikle santralim destekliyor mu diye sormama rağmen bana paketi onaylattı ve hızım 1 sene boyunda 8 megabitli bir hız seviyesi görmedi. 1 senedir kaç kez arayıp şikayette bulundum ama hala bir düzelme yok.

Gokben 38 Okunma

Cevaplar

  • Gokben14 Şubat 2014

    Şikayetle ilgili herhangi bir iyileştirme yapılmamıştır. açılan arıza kayıtları da da çözümlenmeden kapatılmıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön