26 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızım Yerlerde!

Yaptığım anlaşmada 16 mgbite kadar hız yazıyor olmasına rağmen bana gelen hız 0. 78 mgbit ve tüm bunların resimleri de elimde mevcut. O kadar yatırım yaptık diye reklam yapıyorsunuz ama iş internet sağlayıcılığına ve internet hızına gelince yerlerdesiniz. 2013 yılında 5 dk'lık bir videoyu izlemek için 15 dk beklemek veya google'a dahi girmek için 1 dk ya yakın beklemek tek kelimeyle çileden başka birşey değildir.


Ve bu olay her hafta sıklıkla yaşanmaya devam etmekte üstüne üstlük de Ankara'da meydana gelmektedir. Ben bu işten fazlasıyla rahatsız olmaya başladım, gereken her ortamda da bu şikayetimi dile getirmeye devam edeceğim.

Abdullah 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön