28 Ağustos 2013 #1979197

TTNET İnternet Hızım Düşük Ve Sürekli İnternet Kesintisi Yaşıyorum!

Yaklaşık 2 yıldan bu yana TTNET internet kullanıcısıyım. Fakat son 5 aydır internetimin hızı olması gerekenin çok altında Örneğin 8 mb'e kadar bağlantım olması gerekirken bu hız her zaman
3 ile 1 arasında değişiyor ve hiç 6 yı görmüyor.


Üstelik Tivibu Ev kullanıcısıyım hız düşüklüğü ve kopmalardan dolayı 4 aydır seyredemiyorum. TTNET Müşteri ilişkilerini aradığım zaman tek yaptıkları arıza kaydınızı oluşturduk diyip başka hiç bir şey yapmamaları.


Ekim 2014'e kadar taahhüdüm olduğu için iptal de edemiyorum. Fakat gerekeni de yapamıyorlar. Hızımı yükseltin 16 mb yapın ücretini ödeyim diyorum santral desteklemiyor diyorlar. Fibere geçeyim diyorum alt yapı yok diyorlar ve mevcut hizmeti de veremiyorlar!

Vefa 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön