25 Mart 2013 #1705183

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

19. 12. 2012 de iletmiş olduğum hız düşüklüğü problemini hala gideremeyen Ttneti kınıyorum ve arıza hakkında bilgi bile vermiyorsunuz şu gün veya bugün gidereceğiz diye gidermeye niyetleri de yok anlaşılan anlaşmada 8 mgbite kadar hız yazıyor bana gelen hız 0. 80 mgbit o kadar yatırım yaptık diye reklam yapıyorsunuz 4 aydan beri bir arızayı bile gideremediniz kaç milyar dolar kar ettiniz dahada ediyorsunuz ama bir arızayı bile gideremediniz anlaşmayı iptal edelim dedim benden para istediniz hem mağdur yaptınız hem de haklı çıktınız sonrada müşteri memnuniyeti diyorsunuz müşterinin memnuniyeti verilen hizmetle olur öyle boş değil.

Halil 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön