06 Ağustos 2013

TTNET İnternet Hızım Düşük!

30 Ağustos 2013 tarihinden itibaren TTNET internet hızım 0,3 - 0,5 Mbps olarak sürmekte. 1 Ağustos 2013, 2 Ağustos, 4 Ağustos tarihinde vermiş olduğum arıza kayıtlarında sürekli kayıt alınıyor, aciliyet belirtiliyor fakat hiçbir şey yapılmıyor. Hatta 3 Ağustos da müşteri hizmetlerini aradığımda sanki problem çözülmüş gibi daha önce oluşturulmuş bir arıza kaydı bile çıkmadı. Zaten santralin 7 Mbps'e kadar desteklediğini fakat nedense bizim ve çevremizdekilerin bağlantı hızı aylardır 1,6 Mbps seviyesinde ama bu son dönemdeki 0,3 Mbps hızı işi dayanılmaz boyutlara getirdi. Müşteri hizmetlerinin iş çözümleme performansı hiçbir zaman gerçekleşmemiştir. Sorunumuzun acilen çözülmesini istiyorum.

Cem 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön