02 Temmuz 2013

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

4 gün önce Turkcell Superonline'a geçtim. TTNET'in hızından memnun olmadığım için 2. 7 MB idi en fazla hızım. Superonline'a geçtiğimde hızım 7. 2 megabiti buldu. Ancak TTNET kablosu üzerinden Superonline hizmeti aldığım için 30.06.2013 tarihinde 0,6 megabite düştü.

Sabah 4449375 nolu TTNET tarafından yapıldığı söylenen aramada duyduklarım beni şok etti.
Hızınızdan memnun musunuz. Neden TTNET'i bıraktınız. Superonline'a geçmişsiniz. Şeklinde bir söylemle karşılaştım. Bu demek oluyor ki hızın birden kesilmesi ve ardından gelen telefon benim anladığım kadarıyla şu oluyor. Bizi bıraktınız ne haliniz varsa görün. Ben vatandaş olarak hizmeti kimden alacaksam alırım çok yanlış maillerimi bile atamıyorum.

Ömer 82 Okunma

Cevaplar

  • Ömer04 Temmuz 2013

    Hala hız çözümü olmadı telekom yetkilileri saha dolabını inceledi.sorun yok dedi.ama hız da yok.hız 0,6 megabit.dün 4 mgbyt lık bi maili 20 dakka da gönderdim.3 gün gecti 4.güne giricez hala sonuç yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön