08 Mayıs 2013 #1784737

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

8 megabite kadar adı altında Net limitsiz internet paketi kullanıcısıyım. Gel gör ki hızımı ne vakit ölçecek olsam 3/3. 5 megabit dolaylarında seyrediyor. Şimdi paket koşulları nedeniyle her zaman o hızı alamayacaksınız diyecekler, ama hiçbir zaman alamıyorum işin kötü kısmı bu. Aynı tesisata sahip olduğum ve aynı binada yaşadığım bir arkadaşım ise aynı hizmeti Biri Adsl'den alıyor ve hızının 7 megabitten aşağı düştüğünü görmedim.


Modem ayarları olsun, kablo, wireless ve diğer tüm aksamlar olsun hiçbir fark bulunmamasına rağmen bana sağlanacağı vaat edilen hızdan eser yok. Hızımın biran önce olması gereken hale getirilmesini talep ediyorum. Müşteri hizmetlerinin beni oyalamasından bıktım.

Berke 43 Okunma

Cevaplar

 • Berke10 Mayıs 2013

  Bana bilgilendirme falan yapılmadı, mailimde bana telefonla ulaşmaya çalıştığınızı yazmışsınız fakat açıkça söylüyorum "arayan hiç kimse olmadı." Yalanın da bu kadarı!

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Berke08 Mayıs 2013

  İlgili birimler o meşhur kontrolü yapıp bana hazır cevaplarla gelmesinler! Eğer aynı apartmanda aynı parayı ödeyip sırf hizmeti sizden alıyorum diye internet hızım yerlerde sürünecekse sizi tüketici hakem heyetine veririm. Yazıklar olsun, aldığınız tek kuruşu haketmiyorsunuz diyecek bir sözüm yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön