01 Mayıs 2013 #1773318

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

Aldığım internet paketie yüksek 8 mbps ama bu zamana kadar bu hızı geçtim 3mbps de göremedik ne download ne de upload hızı olarak. Bu durumu düzelmek için ne ne yapmamız gerekir bir yardımcı olursanız sevinirim..

Yusuf 67 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf16 Mayıs 2013

    Bu şikayeti ikinci defa yapıyorum aldığım internet paketi en yüksek 8 mbps ama bu zamana kadar bu hızı geçtim 3mbps de göremedik ne download ne de upload hızı olarak. Bu durumu kısa sürede düzeltirseniz sevinirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön