01 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Zayıf!

Sözleşme yaptım maalesef kahretsin ama ttnet kadar ucuz hizmet veren kalitesiz hizmet veren firma yoktur herhalde internet o kadar yavaş ki bağlantı o kadar çok zayıf ki arıyorum arıyorum hep bir bahane hep bir şeyler uyduruyorlar ama sorunum bir türlü halledilmiyor! Sorunum çözülmeyecekse sözleşmemin iptalini istiyorum.

Muhammet 169 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet01 Haziran 2013

    hep aynı boş muhabbet!!

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön