29 Nisan 2013 #1768933

Ttnet İnternet Hızım Çok Yavaş!

İnternet hızının bana verilen hızlardan düşük olması abone olmadan önce benim alabileceğim hızı araştırdım 4440375 aradım bulunduğum bölgede en düşük hız olarak 5. 5 megabayt hız alabileceyimi söylediler. Fakat önceden de Ttnet müşterisiydim internet hızımı yükselte mediklerinden iptal ettirmiştim.


İçimde süpe kalmasındiye cevayır alışveriş merkezindeki Ttnet bayisinede sordum çok rahat 8 megabit hız alabileceyimi. Bulun düğüm bölgedeki alt yapının tamamen yenilendiyini söyledi. Fakat defalarca Ttnet müşteri hizmet lerini aramana rağmen hızımın düzeltilmesini sağlayamadım. Ttnet ve Türktelekom konuyla ilgilenmesini sorunumu çözmesini istiyorum.

Sabahattin 76 Okunma

Cevaplar

 • Sabahattin30 Nisan 2013

  ilkkez bu akşam saat 19.35 te arayan arkadaş sorun için geçicide olsa bir çözüm üretti çabaları için çok teşekkür ederim.

 • Sabahattin30 Nisan 2013

  İnternetin bağlı olduğu hattın 1 megabit gibi komik bir hızı kaldırabileceyini söyliyerek çözüm ürettik diyorlar internet paketi verirken endüşük hızımın 5. 5 megabit olacağı söylenmişti. Bende onlara bu söyledikleri hızın altında bir hız kabül etmeyeçeyimi söylemiştim. müşteri hizmetlerini her aradığımda arzakaydı almaktan başka bir sonuç çıkmıyor sanki belirtiyim arza düzeltilmiş gibi telefonla aranıyorum düzeltilem hiçbirşey olmadığı halde artık gerçekten bir çözüm bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön