19 Şubat 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Yavaş!

Ocak ortasından beri internet hızım 0,8 mbps üzerine çıkamıyor. Yaklaşık 1 aydır sürekli ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum ve her defasında farklı uygulamalarla karşılaşıyorum. Kimi müşteri temsilcisi modemimi kapatıp açtırtıyor, kimisi arıza kaydı oluşturduğunu söylüyor. Bugün bir teknik ekip geldi ve hiçbir şey yapmadan, internetin normal olduğunu bağlantı kopuk olmadığı sürece hız konusunda bir şey yapamayacaklarını söyleyip gittiler.


En son bugün konuştuğum Müşteri Temsilcisi sorunun santralden kaynaklandığını ve en kısa sürede çözüleceğini söyledi. 1 aydır devam eden sorunun çözümü için görevlilerin çalıştığını düşünmüyorum, sonuçta 2013 yılındayız. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

Metin 26 Okunma

Cevaplar

 • Metin22 Şubat 2013

  Hala sorunum devam etmektedir. Gelen ttnet görevlileri üstüne ev içerisinde bir sorun varsa bakmak için ücret talep ettiklerini söylediler. Sorunum çözelmedi üzerine bir de para isteniyor.. Nasıl bir düşünce şeklidir bu? Nasıl bir firmadır ttnet?..

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Metin19 Şubat 2013

  Bugün bir teknik ekip geldi tekrardan fakat soruna herhangi bir çözüm getirmeden gittiler.. Sorunun santral kaynaklı olduğunu söylüyorlar; madem santral kaynaklı bu santralı bizim mi arayıp sorunumuzu çözmemiz gerekiyor anlamıyorum.. Hala sorunum devam etmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön