07 Eylül 2013

TTNET İnternet Hızım Çok Yavaş!

İnternet hızım çok yavaş. Mevcut paketimin 1-8 Mbıt hızda olması gerekirken 1Mbıt'ın altında. İnternetten verim alamıyorum. Hızdaki bu yavaşlıktan dolayı Tivibu aboneliğimden de yararlanmakta zorlanıyorum. TTNET internet sitesi üzerinden online olarak sorunumu ilettim ama hala devam etmekte.

Donanımlarımı defalarca kontrol etmeme rağmen sorun çözülmedi.

Mehmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Kasım 2013

    Bu şikayeti yazdıktan sonra Ttnet'ten çalışanlar gelip sorunun apartman girişinden modeme kadar olan kabloda olduğuınu söylediler. Kablonun jakını değiştirdiğimde sorun düzeldi bir süre. 2 gün önce internet bağlantım yine koptu ve müşteri hizmetlerini aradım. Sabah Türk Telekom elemanları gelip apartmanın girişte çalışma yaptılar. Diğer gün telefonla bana ulaşıp internet hızımdan fazla birşey beklememi ima eden sözler söyleyip sistemin yıl sonuna kadar fiber kabloya geçeceğini söylediler. Net bir bilgi alamadım. İnternet hızım şuan 0,20Mbitlerde sözleşmem 2014 6. ayda bitecek herhangi ek bir TTnet dayatması çıkmaz ise aboneliğimi sonlandırmayı düşünüyorum. Vaad ettiği hizmet karşılığını vermeyen bu şirket ayda tarife gereği faturasını kesiyor. İnternet alt yapısının (kablo vs.) tamiratı giderlerinin tüketiciye yansıtılması anlamsız sonuçda biz internet hizmeti almak isytiyoruz. Ama hakkımız olanın azıyla idare etmek zorundayız. Her zaman suç tüketicidedir. TTnet önermiyorum. Önermeyin. İyi günler.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön