20 Şubat 2013 #1644063

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük Ve Devamlı Kesilmeler Olmakta!

Yaklaşık 1 yıldır hizmetinizden yararlanıyorum ancak son zamanlar da internet hızında oldukça düşme ve kopmalar meydana gelmektedir. Anlaşma taahhüdümüze göre 2 yıllık bir anlaşmamız var. Daha önce de aynı sorunu yaşadım ve şikayetimi dilekçeyle verdim sorun çözülmüştü. Müşteriniz sizi şikayet etmeden sorunlar çözülemiyecek mi?


Eğer bakım onarım çalışması vs. birşey varsa da benim bilgilendirilme hakkımı çiğniyorsunuz ya da benden habersiz internetimi olağandan düşük veriyorsunuz. 1hafta içinde sorunun düzeltilmesini istiyorum. Tekrar böyle bir problemle karşılaşmayı, anlaşma gereği ve hakkım olarak istemiyorum. Anlaşma koşullarına uymayan Ttnet firması gerekirse anlaşmayı bozmayı bana hak kılar.

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön