20 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Ttnet'ten Netlimitsiz tarifesinde olduğum ve Ttnet'e 1 fatura bile borcumun olmamasına rağmen bunun üzerine internetimin yavaşlığından ötürü haftada en az 4-5 kere aradığım halde internetim hala aşırı bir şekilde yavaş. Faturalar gününü doldurduğu zaman hemen kesmeyi biliyorlar fakat heray 68 lira ödediğim interneti bağlattığım 1 senedir.


Ne video ne film nede sosyal bağlantılarımda bir rahatlık yok. Bu kadar para verip böyle yavaş internet kullanmak haksızlık. Bu sorunu halledemiyorsanız söyleyin iptal ettirelim.


Müşteri temsilcileriyle günde 10 dk geçirmek istemiyorum artık. En kısa zamanda sorunun çözülmesini istiyorum.

Buğra 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön