19 Nisan 2013 #1751841

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Bu hafta TTNet'e gidip Yalın Netlimitsiz, Telefonsuz 8mbps'ye kadar olan paketi almak için başvurdum. Sürecin sonunda modemi aldım, birkaç sorun çıksa da bugün itibariyle halledildi fakat hız sorunun önüne geçemedim. Birkaç kez çağrı merkezini arayıp sorunu dile getirdim fakat hallolmadı, hızım 1.75 mbps den yukarı çıkmıyor, daha önce telefonlu internet kullanırken hızım 7.10 lardaydı, o yüzden santral uzaklığı gerçekciliği yansıtmıyor, ne olduysa bu paketten sonra oldu.


TTNet firmasından bir çözüm bekliyorum, yoksa iptali için başvuracağım.

Eren 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön