16 Nisan 2013 #1745865

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Full limitsiz 8. mbps adil kullanım kotasına dahil olmayan internet paketi kullanıyorum. Verdiğim ücret 124tl ama 8192/1024 olması gereken değerlerim faturamda ve sözleşmemde yazan şekilde değil. Aynen 8192/797 değerlere sahibim sayısız kes müşteri hizmetlerine arıza kaydı bırakamama rağmen hatta satrale direk gidip bu durumu şikayet etmeme rağmen upload hızımda bir düzeltme yapılmadı. 797kbps olan upload hızın sözleşmede olan değerine getirilmesini istiyorum, aksi takdirde hakkımı tüketici mahkemsinde arıyacağım. (özellikle tekrar belirtmek istiyorum 124tl ödemekteyim paramın karşılığını almak istiyorum)

Hilmi 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön