11 Nisan 2013 #1736188

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Geçen gün öğle saatlerinde Ttnet müşteri hizmetleri ile görüştüm. İnternet paketim 8 mbit benim indirme hızım 0.88 Mbps görüntüleniyor. İnternet im en az 6 mb olması gerekirken 1 mb altına düşüyor modem değiştirdim farklı pc de farklı kablo denedim sonuç aynı. Bana dns ayarı yaptırdı personel. Ardından ayarlarınızı yapıyorum sorun düzelecektir tarafınıza bilgi aktarılacak dendi. Aramaz olaydım 5-8 dakika arasında internetim kopuyor 1 dakika sonra tekrar bağlanıyor.


Yaklaşık 10 dakika önce 6. kez müşteri hizmetlerini aradım, sorun üzerinde çalışmalar devam ediyor tarafınıza geri dönüş sağlanacakmış yok böyle hizmet. bu gidişle aboneliği iptal edeceğim bilginize.

Emir 9 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön