10 Nisan 2013 #1734477

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Bugün sabah saatlerinde TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm. İnternet paketim 8 mbit benim indirme hızım 400-600 KB/sn görüntüleniyor. İnternet im 16 kat daha hızlı olması gerekirken 500kb/sn.Farklı kablolarla ve wireless ilede denedim sonuç aynı. Bana dns ayarı yaptırdı personel.


Ardından ayarlarınızı yapıyorum sorun düzelecektir tarafınıza bilgi aktarılacak dendi.Aramaz olsaydım sağolsun görüştüğüm personel hızımı 750 - 800 kb/sn'ye çıkardı.Tivibu kesildi 5-8 dakika arasında internetim kopuyor 1 dakika sonra tekrar bağlanıyor. Yaklaşık 10 dakika önce 6. kez müşteri hizmetlerini aradım, sorun üzerinde çalışmalar devam ediyor tarafınıza geri dönüş sağlanacakmış yok böyle hizmet.

Mert 20 Okunma

Cevaplar

  • Mert13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. olarak bilgi aktarıyorsunuz. Dün öğle saatlerinde arandım.Personel kesintiler yaşıyormusunu şeklinde bir soru yöneltti Personele evde olmadığımı belirttim.Peki ben kontrol edeyim dedi ve yaklaşık 3 saat 50 dakikadan beri kesintim olmadığı bilgisini aktardı gerçekten çok uzun bi zaman kesintisiz internet kullandım.Yaklaşık 2 saat 30 dakikadan beri bilgisayar başındayım ve sürekli kesinti yaşıyorum buna ek olarak Tıvibu izlerken görüntü sonradan geliyor ses donuyor.Sizden ricam benim ayarlarımı eski haline getirin ben tekrar 600kb ile indireyim para vererek rezil oluyoruz.Sizde benim internetimi ve Tivibumu eski haline döndürün.Bu iş sinir bozucu bir hal almaya başladı.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön