25 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Ben Ttnet internet kullanıyorum önemli bir işim vardı internette tam yaparken internet hızı birden düştü 8 mb internetim 0.6 ya düştü pingim 600'e fırladı arkadaşla internetten konuşurken internet bağlantısı düşük olduğu için birden kapandı. Hatlarda sorun var diyorlar neden fiyatlarda 8 mb'lik internet fiyatı alıyorlar ama hep böyle sorun oluyor geçende Tivibu'da arıza oldu 1 ay sonra sonunda gelip yaptılar ama o 1 ay'ın parasını alırken hiç sorun yaratmıyorlar.İş parayı almakta olduğunda sorunsuz çalısıyorlar hizmet olunca hep arıza çıkıyor.

Burak 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön