21 Mart 2013 #1698359

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Ttnet'ten şikayetçiyim. İnternetimin hızı çok düşük (indirme 0,44-yükleme 0,10) daha öncede aramam rağmen arıza kaydınız alındı diyorlar değişen bişey yok. Fatura zamanı gelince fatura tam
cumartesi internetim gitti aradım arıza kaydı aldılar. Zorla 4. gün yaptılar oda kaç defa aradım öyle
internette kopmalar oluyor ilgilenen yok. Artık yeter bende düzgün bir şekilde internete girmek istiyorum artık.

İsa 26 Okunma

Cevaplar

  • İsa25 Mart 2013

    Geçtiğimiz günlerdede yazmıştım yazdığım şikayetle ilgili değişen hiç bişey olmadı aynı şikayeti yineliyorum lütfen yardımcı olun Ttnet'ten şikayetçiyim. İnternetimin hızı çok düşük (indirme 0,44-yükleme 0,10) daha öncede aramam rağmen arıza kaydınız alındı diyorlar değişen bişey yok. Fatura zamanı gelince fatura tam cumartesi internetim gitti aradım arıza kaydı aldılar. Zorla 4. gün yaptılar oda kaç defa aradım öyle internette kopmalar oluyor ilgilenen yok. Artık yeter bende düzgün bir şekilde internete girmek istiyorum artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön