18 Mart 2013 #1691381

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Ttnet 8 MBPS hızında avantajlı net6 modemsiz kampanyasına üye oldum bana vaadedilen hız 8 mbps ama gel görki en fazla alabildiğim hızım 2.1 mbps sevgili Ttnet yetkileri sorunumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum internet hızımın 8 mbps yükseltilmesini sizlerden bekliyorum umarım beni mağdur etmezsiniz Ttnet büyük firmaysa sözünde durur.


NOT: En kısa sürede sorunumu çözersiniz umarım.

Levent 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Levent19 Mart 2013

    sevgili ttnet yöneticileri internet hızım her gün azalarak devam ediyor bir sayfayı 15 saniyede zor açıyorum ya bu hızımı 8 mbps yüükseltin yada tüketici hakları derneğine gidecem ben tüketici haklarında hep haklı çıktım sizden bu gün bu sorunumun düzeltilmesini bekliyorum yoksa bu internet hızı beni delirtecek yemin ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön