18 Mart 2013 #1691252

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Daha önce bununla ilgili mesaj atmıştım ama sonuç çıkmadı tekrarlıyorum. Ben yalın net limitsiz kullanıyorum. Geçen ay adil kullanımdam dolayı internetim 8 magabitten 3 magabite düşmüştü ama ben 1 megabitin altında kullandım. Bu ay ise tekrar 8 megabite çıktığı halde 1 megabit kullanıyorum. Ttnetin bu huyuna gerçekten sinir olmaya başladım. Doğru düzgün hızları verin kesmeyin. Resmen hızdan kesiyorsunuz. Yeter artık bir çözüm yapın.

Oğuzkağan 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön