03 Şubat 2014 #2271660

TTNET İnternet Hızım Çok Düşük!

TTNET başvuralı 4-5 ay oldu ama İnternet felaket bir şey ya normalde bana gelen hız 8mbps miş , ama bana 3 den fazlası gelmiyor kota hızım normalde 50gb ama ben kotayı geçmeden düşüyor ne hikmetse ping desen 500 den aşağı hiç görmedim.


Müşteri hizmetleri bağlantıları kontrol edin diyorlar.Bağlantıları kontrol etsen ne olacak benim bu ping çare bulun Tekirdağ/Saray bölgesinde yaşıyorum hatlara mı bakacaksanız direklere mi bakacaksınız bir şeyler yapın artık yeter yoksa kapattıracağım.


Fotorafta da görüyorsunuz (hız 0.51 :D ) ne diyim artık.
Ping desen 900 .
Buna bir çözüm bulunsun.
Bu sorun tek bende de değil çevremdekilerde de var.

Salih 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön