14 Mayıs 2013 #1796915

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Netlimitsiz paketi kullanıyorum. Ulaşabileceğim hız 8mbps iken 2. 5 megabit ile sabitlenmiş hızım , modem panelinden anlayabiliyorum bunu ben , çocuk yerine koyuyorsunuz adamı. Aradığımda arıza kaydı aldılar , başka bi numaradan arandım hızımı 1 mbpse çektiler, bana sormadan danışılmadan nasıl böyle birşey yapılır ? Davalık mı olalım. Sonra 8 yapacağız dediler ama hiç bişey yapmadılar , en fazla 2 gün daha sabrederim yoksa tüm haklarımı arayacağım. 2. 5 Megabitte sabitlenmiş hızım. Santrale uzaklığım mış oymuş buymuş yokuşa sürmeyin işi.

Harun 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Harun14 Mayıs 2013

    Yeter be bugün aradılar hızınız 8megabit olucaktır diye şimdi internet gitti netlimitsiz paketi kullandığım halde hızımı 1 megabite sabitlemişsiniz.Modem arayüzünde raporlardan görüyorum bunu anlamayacak kadar aptal değilim BENİM 8MEGABİT OLAN HIZIMI KULLANMAK İSTİYORUM SİZİN 1MEGABİTTE SABİTLEMİŞ OLDUĞUNUZ HIZI DEĞİL ! sizinle mi uğraşıcam be en yakın zamanda vericem dilekçemi en yakın yere

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön