15 Mart 2013 #1687297

Ttnet İnternet Hızım Aşırı Düştü!

8 mbps net limitsiz paketi kullanıyorum.kota sorgulamamda 50 gb geçtiğim görülüyor. Buna rağmen sitenizdeki hız testinde indirme hızım 0,96 mbps,yükleme hızım 0,19 mbps olarak gözüküyor. Ben bu paketi kullandığım halde neden hızım bu şekilde düşüyor.


En fazla 3 mbps ye düşmesi gerekirken! benim hızım 0,96 oluyor neden! kaldıki ben 3 mbps'ye bile razı değilim çünkü 8 mbps parası ödüyorum. Böyle olmaya devam edecekse haber verin başka alternatifler bakalım.


Konuya gerekli hassasiyeti göstereceğinizi varsayarak,sizden bir çözüm bekliyorum.

Volkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Volkan15 Mart 2013

    İnternet hızım hala düşük. Gerekli özen gösterilmiyor. Şimdi ölçtüm,yükleme hızı 0,11-indirme hızı 1.05. İlk mesajda da belirttiğim gibi en az 3 mbps olmalı,ki gene söylüyorum bu dahi kabul edilemez,çünkü 8 mbps parası veriyoruz. evimiz ptt şubesine 100 metre uzaklıkta.Ya sabır..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön