23 Ağustos 2013 #1972732

TTNET internet Hızım 0.08 Mb/s!

8 Mb/s ye kadar isimli tarifesindeyim. Fakat internet hızım 0.08 Mb/s !
ve sık sık ADSL hattında kopukluklar oluyor. Sorun için TTNET i aradığımda ise;
adil kullanım kotasını geçtiğimi söylediler ve hızımın artması için yüz küsür liralık tarifeye geçmem gerektiği söylendi. Adil kullanım kotasını doldurduysam hızım 3 Mb/s ye düşmesi lazım, 0.08 Mb/s değil.


Ayrıca, ilginçtir ki sabahları internetim hızlı fakat akşamları yavaşlıyor ve durma noktasına geliyor.
Hele ki rüzgarlı hava varsa 4,5 dakikada bir internetim kopuyor. Bu sorun için de bilgisayarımı suçladılar ve DNS ayarlarımı değiştirttiler. Tabiki de DNS ayarlarımı değiştirmem rüzgar sorununu çözmedi.

Uğur 109 Okunma

Cevaplar

  • Uğur24 Ağustos 2013

    Mesafem uzakmış diye hızımın düşük olduğunu söylediler, merak ediyorum, ben ne kadar uzakta oturuyorum da 8 mb/s olması gereken hızım 1 mb/s nin altına düşüyor. TTNET hizmet binasında oturmak gerekiyor heralde hızlı internet kullanabilmek için.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön