TTNET İnternet Hızım!

Mustafa Mustafa5 yıl önce

TTNET abonesiyim tek şifre ile TTNET sayfasına üye oldum ve tek şifre ile giriş yapabiliyorum fakat online işlem merkezine tıkladığım zaman ''Hatalı bilgi girdiniz. Lütfen kontrol ederek tekrar deneyiniz. '' gibi bir yazı çıkıyor paketim ile ilgili hiçbir işlem yapamıyorum sebebi nedir ve aynı zamanda defalarca müşteri hizmetlerini arayarak şikayet ettiğim ve arıza kaydınız alınmıştır diye söylenip sonucuna ulaşamadığım (bağlantı hızım: 16 mb/sn) e ama 500kb/sn hızında bile indirme yapamıyorum. Neden bu kadar yavaş internet hızım lütfen yardımcı olur musunuz?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Türk Telekom Logo Türk Telekom 5 yıl önce

Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Türk Telekom Logo Türk Telekom 5 yıl önce

Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler