22 Nisan 2013 #1756057

Ttnet İnternet Hızı ve Teknik Arızalar!

Ben 26 Şubat tarihinde abonesi olduğum Ttnet'in internet hizmetini sürekli çıkan altyapısal sorunlar ve teknik ekibin, her arıza raporu verişimden 7-8 gün gibi uzun sürelerden sonra gelmesiyle 1 Nisanda almaya başladım. Fakat 1 nisanda gördüm ki internetimin hızı 0,50-0,87 Mbit arasında ve 1 mbitin altında olduğunda bu teknik arıza sayılıyor.


Teknik ekip gerekli çalışmayı yapacağını söyledi Fakat 21 nisandayız ve hala ortada kimse yok. İnterneti teknik arızalardan dolayı kapatmak istememe rağmen keyfi kapatıyormuşum gibi muamele görmektekteyim ve şu an karşıma hake dilen hizmeti alamadığım internetin faturası çıkmakta ve bu da yetmiyormuş gibi 2 günlük şubat ayına yüklü miktarda fatura gönderilmiş.

Ramadan 37 Okunma

Cevaplar

 • Ramadan08 Mayıs 2013

  TTnet anadoluda tekel olduğunun farkında olduğu için müşterilerine gerekli internet altyapı hizmeti sağlamak yerine bangır bangır haksız reklam yapmaktadır.internet hızım 0.3-0.8 mbit arasındadır ve dilekçe vermeme rağmen hala sorunum çözülmemiştir.şikayet mercileri ise beni başlarından savmaktadır. Çağrı merkezlerinde ise, her arayışımda karşıma çıkan kimi iyi niyetli kimi cahil ve başından savmak isteyen farklı personeller sorunumun çözülmesinde bana yardımcı olamamaktadır.artık ne yapmam gerekiyor ne yapacğım bilmiyorum ama şu varki taahhütnamem bitince bir daha TTnete bulaşmayacağım bulaşanlarıda TTnet kullanmamaları konusunda uyaracağım.

 • Ramadan02 Mayıs 2013

  çözüme yönelik olarak ttnetin bana attığı otomatik mesajlarından başka bir hizmet almamaktayım.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön