06 Mayıs 2013 #1780885

Ttnet İnternet Hızı Ve Kopma Sorunları!

Ardahan Göle ilçesinin Küçük Altunbulak köyünde öğretmenlik yapıyorum. Doğal olarak evrak işlerimiz e-okul şu bu derken İnternet işlerimiz olmakta. Alt yapımız 1-8 mega bit İnterneti desteklemekte hep 1 mega bit kullanıyoruz en fazla o da başka bir sıkıntı her neyse sık sık elektrik kesintisi olmakta köyümüzde her elektrik kesintisi olduğunda hızımızda aşırı azalmalar ve internet bağlantısında kopmalar yaşıyoruz.


Her seferinde ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum hat değerlerini hızımıza göre ayarlatıyoruz şudur budur bazen düzeliyor bazen aynı hızda 1 hafta beklediğimi biliyorum ve ben ayda 10-12 defa müşteri hizmetlerini arıyorum aynı şeyi 30 dk boyunca anlatıyorum.

Cuma 199 Okunma

Cevaplar

  • Cuma13 Şubat 2014

    hiç bir geri dönüş olmadı hala aynı !!

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön