05 Mayıs 2014

TTNET İnternet Hızı ve Bağlantı Kopmaları

Silivri alipaşa sanayi bölgesinde yurt dışı bağlantılı olarak çalışmakta olan bir firmayız 8 mbps hızımız olmasına rağmen, 5 mbps hızında internet erişimi sağlamaktadır. 8 mbps hızın üstünü (fiber yada hiber ) alt yapı dan dolayı alamıyoruz. Bölgede internet kesintisi mevcut buda firmamızı zora sokmaktadır. TTNET konunun ivedilikle incelenmesi rica ederim.

Levent 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön