03 Nisan 2015

TTNET İnternet Hızı Sorunu!

İnternetimde hız yok denilecek kadar az ölçtüğümde 0.2 mbps hız çıkıyor ve bundan 1 ay önce sık sık kopmalar yaşanıyordu TTNET'i aradığımda teknik servisi yönlendirdiler ilk geldiklerinde ADSL kablosunun ucundaki cat 3 kablosunun ucundaki zımbırtıyı değiştirip gittiler. Tekrar kopmalar devam etti bir daha aradığımda geldiler splitter değiştirdiler gittiler fakat yine kopma devam etti.


Bir kere daha çağırdığımda dışarıdan gelen hattın içerideki kablolarını değiştirdiler fakat kopma düzelmedi devam etti daha sonra kopmalar durup yavaşlık devam etti aradığımda ise bir sorunun olmadığını belirttiler internette dolaşılamayacak kadar yavaş yetkililerin yardım etmesini istiyorum.

Yasin 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön