13 Mayıs 2015

TTNET İnternet Hızı Problemi Aylardır Çözülemedi

Yalın ultranet limitsiz 50gb paketine 12 ay taahhütlü üyeyim. İlk günden itibaren hız problemi yaşıyorum, hız 8Mbit üstünde gelmiyor. 2-3Mbit hızda kullanım yapıyorum. Aylardır defalarca aramama, teknik inceleme başlatıp iyileştirme istememe rağmen kesin bir çözüm sağlanamadı. Her defasında hızın lokasyona, kullanım yoğunluğuna bağlı olarak düşebileceği söyleniyor. Ancak hız problemi her zaman bu şekilde. Demek ki altyapı sistemi zayıf kalıyor. Bu hızla interneti kullanıp 54 TL aylık fatura ödeyeceğime gidip başka bir firmadan 25 TL ya aynı şekildeki hız oranlarında hizmet alabilirim. Ama taahhüt nedeni ile cayma bedeli olacağından hizmet üyeliğimi iptal edemiyorum.

Mustafa 82 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Mayıs 2015

    Hız problemi hala daha çözülemedi. Şikayet sonrasındaki gün 10mb hızla interneti kullandım. Ancak birkaç gün sonra yine eski hız problemi oluşmaya başladı. Sonuç olarak hız problemi tamamen çözülemedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    13.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön