06 Ocak 2014 #2215098

TTNET İnternet Hızı Düşük!

TTNET tarafından sağlanan internetimin hızı iki aydır olması gerekenden düşük. Bu durumla ilgili TTNET 'i geçen hafta aradım ve anında hızım 300 kB/s ' den 500 kB/s ' ye yükseldi. Ancak uzun sürmedi bir kaç saat sonra aynı hıza geri düştü.


04.01.2014 tarihinde tekrar teknik servise bağlandım ve şikayetimi dile getirdim. Bir iki dakika içinde gerekli güncellemelerin yapıldığını (bitmiyor güncellemeler hiç) söyledi telefonda ki hanımefendi. Hızım birden 600 kB/s oldu.


Bir saat sonra falan ortalama 930 kB/s oldu. Ancak gel gelelim şu saatlerde hızım tekrar 300 kB/s ' ye düşmüş durumda. Yetkililerden ricam lütfen dalga geçiyormuş gibi İnternet hızımla oynamasınlar ve gerekli işlemleri yapsınlar.

İlkay 55 Okunma

Cevaplar

 • İlkay01 Kasım 2014

  Sürekli TTnet'i arayıp birde kabaran bir fatura istemiyorum. TTnet bana ulaşıp sorunu çözsün lütfen. Müşteri olan benim. Hizmet veren kurum TTnet. Niye sürekli bildiğiniz hatalarını söylemek için fazladan telefon ücreti ödeyelim?

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İlkay07 Ocak 2014

  Durum güncellemesi açısından bunu söylemem gerekir ki internet hızım 430 kB/s ile sınırlı kalmış durumda şu an. Tarafınızca yapılacak bilgilendirmeyi ve mümkünse tekrar hızımın yükseltilmesini bekliyorum. saygılar.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön