01 Mayıs 2013 #1773582

Ttnet İnternet Hızı Düştü!

Yaklaşık 6 ay boyunca internetimi dondurmuştum 28-29 Mart gibi açıldı tekrardan internetim. 28 Mart ile 19 Nisan'a kadar internetimin hızı sorunsuzdu. Sonra DSL de kopmalar başladı ve internetimin hızı düştü. İnternetimin hızının düşmesini 50 GBlık kotayı geçmeye bağlayabilirim ama bugün ay başı ve internetimin hızı 1. 74 MBPS hıza sahip. Verdiğim ücret ile aldığı internet arası arasında uçurumlar gibi fark var. Şikayetimin ciddiye alınmasını ve çözümün gerçekleştirilmesini rica ediyorum.

Soner 311 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön