23 Nisan 2013 #1758172

Ttnet İnternet Hızı Çok Yavaş!

26/03/2013 tarihinde başvuru yaptım. Yaklaşık 1 hafta sonra internetimin bağlandığına dair bilgilendirildim. Fakat modemde sinyal yoktu. Arıza kaydı bıraktım. Tekrar tekrar aramama rağmen 1 hafta bekledim. Cumartesi eve geldiğimde internet hızımın 1Mbit altında olduğunu gördüm. Tekrar Ttnet çağrı merkezini aradım ve hattımın 16Mbiti desteklemediğinden dolayı yaptıklarını söylediler. Oysa ki ilk abone kaydı yaptırılırken bulunduğunuz apartmanda 16MB'a kadar hız destekleniyor dendi. Şuan internet 3 gün var 3 gün yok. Var olduğu günlerde de hız 1MBit altında. 1 ay olmak üzere ve interneti hiç kullanamadık. Acilen çözüm istiyoruz. Bana kullanmadığım internetin faturasını gönderecekler.

Burak 51 Okunma

Cevaplar

  • Burak25 Nisan 2013

    Sorunum hala çözülmedi. Ne arayan ne de soran var. Bölge müdürlüğünden de ilgilenen olmadı hala. Ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz bu kadar zor birşey olmamalı apartmanda bir tek bizim hızımız bu kadar düşük. 1 ay oldu abone olalı ama oturduğum semtin sorumlu olduğu ekipler bile aramadılar. Bu kadar ilgisizlik olamaz. Abone yapana kadar herşey.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön