20 Şubat 2013

Ttnet İnternet Hızı Çok Yavaş!

Ben uzun süredir Ttnet kullanıyordum askere gittim geldim kapattırdım ve açmayı da düşünmüyorum 70-80 tl aylık fatura alıyorlar ama internet hızları iyi değil millet Avrupa'da 50 tl 'ye Gbt'lı internet kullanıyor biz daha mb ti göremiyoruz bir filmin 10 gb bir oyunun 20 gb olduğu bir dönemde internete sınır koyuluyor böyle birşey mi olur bide çok iyi hizmet veriyorlarmış gibi adil kullanım kotası koyup hızı düşürüyorlar ne hızı veriyorsun ki neyi düşürüyorsun daha 1 mb göremiyor hız buna bir çare gelmesini istiyoruz yoksa bu gidişle tüm herkez internetlerini telefonlarını kapatacaktır.

Tugay 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]l.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön